Mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” zapraszamy na spotkanie konsultacyjne
Start Aktualności Aktualności Mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” zapraszamy na spotkanie konsultacyjne

PostHeaderIcon Mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” zapraszamy na spotkanie konsultacyjne

W związku z kończącą się w roku bieżącym realizacją tzw. „pierwszego kamienia milowego” na lata 2016-2018, co wynika z umowy ramowej zawartej w dniu 17 maja 2016 r. pomiędzy Samorządem Województwa Mazowieckiego, a Lokalną Grupą Działania „ZIELONE SIOŁO”, serdecznie zapraszamy mieszkańców obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w dniu 25 czerwca br. (poniedziałek) o godz. 12.30 w sali konferencyjnej (na I piętrze) Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej, przy ul. 3 Maja 68.

 

 

Celem spotkania jest skonsultowanie z lokalną społecznością propozycji zmiany zapisów aktualizujących Strategię Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność

na lata 2014-2020 dla obszaru LGD „ZIELONE SIOŁO” (LSR), w tym analiza wskaźników produktu przewidzianych do realizacji LSR w latach 2016-2018 w zakresie zaplanowanych przedsięwzięć.

Ponadto zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza ankiety zgłaszania propozycji aktualizacji LSR i dostarczenie go do Biura LGD „ZIELONE SIOŁO” (ul. L. Mieczkowskiego 4, 07-300 Ostrów Mazowiecka) lub przesłanie na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do dnia 6 lipca br.

do pobrania - ankieta